PERŁY Z KOENZYMEM Q10

Ocena:

nr katalogowy: 5

Ilość:
0,89  PLN
cena z 23% VAT

opk.

  • Opis

   Kapsułki z koenzymem młodości Q10, ceramidami i witaminami to profesjonalna i skuteczna metoda bezpiecznego usuwania zmarszczek i opóźniania procesów starzenia się skóry.
   Koenzymy - są bardzo ważne dla funkcjonowania enzymów. Bez nich komórki nie mogłyby oddychać, odżywiać się, bronić ani odnawiać. Jak ważną rolę pełni koenzym Q10 dowiedzielismy się dzięki odkryciu angielskiego badacza Petera Mitchella, który za swe osiągnięcia otrzymał w 1978 roku nagrodę Nobla.Odkrył on, że koenzym Q10 znajduje się w każdej komórce naszego ciała i organizm ludzki sam go produkuje.Koenzym Q10 odpowiedzalny jest za dostarczenie komórkom energii, poza tym jest doskonałym antyutleniaczem chroniącym przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. W ten sposób Q10 przyczynia się więc do tego, że do uszkodzenia komórek nie dochodzi w ogóle, a jeśli już powstały, to mimo to komórki mogą zostać zregenerowane.
   Wraz z upływem lat, lub w skutek stresów stężenie koenzym Q10 w komórkach stopniowo obniża się. Następstwem jest osłabienie skóry, spowolnienie procesów odnowy komórkowej i pojawienie się zmarszczek.Koenzym Q10 aktywizuje energię komórek, a tym samym ich regeneracje. Zmarszczki w widoczny sposób wygładzają się.   Rezultaty i efekty:
   Po zastosowaniu preparatu następuje natychmiastowe złagodzenie objawów wysuszenia i podrażnienia. Unormowaniu ulega proces rogowacenia i złuszczenia naskórka. Zmniejszają się objawy ściągnięcia i pieczenia skóry. Preparat doskonale przygotowuje cerę twarzy do makijażu, doskonale rozprowadza się po skórze dając natychmiastowy efekt rozjasnienia, łagodząc mikrourazy i zaczerwienienia. Niewielka forma pozwala na zabranie preparatu do torebki, do wykorzystania w podróży.

   spłycanie głębokich zmarszczek – 78%
   spłycanie zmarszczek mimicznych – 76%
   wzrost nawilżenia – 95%
   poprawa kolorytu – 80%
   wygładzanie drobnych zmarszczek wokół oczu – 80%
   wzrost elastyczności – 69%
   rozjaśnianie przebarwień – 72%   Koenzym Q10 jest substancją o charakterze witaminy powszechnie występującą w organizmach roślinnych. Koenzym Q10 bierze udział w podstawowych dla życia komórki cyklach przemian metabolicznych.
   Pobudza komórki skóry do właściwego funkcjonowania i uodparnia je na działanie temperatury i promieni UV. Dzięki swoim możliwościom wykorzystuje energię zmagazynowaną w wysokoenergetycznych związkach fosforanowych, co skutecznie zapobiega tworzeniu się zmarszczek oraz przyczynia się do spłycenia zmarszczek już istniejących.Kapsułki z koenzymem Q10 - stosowane są w celu wzmocnienia kuracji oraz przyspieszenia efektów odmładzających.Witamina e i olej z wiesiołka zawarte dodatkowe w kapsułce wspomagają prace koenzymu.Olej z wiesiołka zawiera ponadto kwas y-linolenowy,który posiada właściwości antyalergiczne.   Sposób użycia:
   Po ukręceniu "ogonka" kapsułki wycisnąć na skórę i delikatnie rozetrzeć w miejscu stosowania.Używać na oczyszczoną (umytą) powierzchnię skóry.

   1 perła wystarcza na 2 zabiegi na twarz.Stosować wg potrzeb 2-3 razy w tygodniu aż do widocznej poprawy.Później profilaktycznie raz w tygodniu.

  • Komentarze (0)

   Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

  * * * * * * * * HURTOWNIE * * * * * * * *

   

  Właścicieli hurtowni, gabinetów kosmetycznych, hoteli SPA oraz sklepów prosimy o kontakt przygotujemy specjalną ofertę cenową dostosowaną do wymagań klienta.


  NAPISZ DO NAS

  * * * * * * * * * * O NAS * * * * * * * * * * *

  Jesteśmy firmą oferującą profesjonalne kosmetyki naturalne oraz certyfikowane surowce kosmetyczne.

  W ofercie znajdziecie Państwo surowce kosmetyczne, profesjonalne kosmetyki naturalne dla gabinetów, salonów kosmetycznych oraz do użytku domowego takie jak kwas migdałowy do delikatnej eksfoliacji, kwas glikolowy do głębokiej eksfoliacji, kwas kojowy o właściwościach depigmentacyjnych, kwas hialuronowy preparat głęboko nawilżający, kwas salicylowy wspomaga leczenie trądziku, mikrodermabrazja - najwyższej jakości korund szlachetny biały, algi i wiele innych produktów.